Film ślubny rejestrowany jest kamerą SONY FullHD dzięki której film jest czysty, wyraźny i naturalny. Na Uroczystościach Ślubnych kamera ustawiona jest na statywie, dzięki temu uzyskuję stabilne i maksymalne przybliżenia, płynne, dynamiczne panoramowanie.

Podczas Uroczystości weselnej kamera umieszczona jest na statywie naramiennym, dzięki temu mogę bez przeszkód przemieszczać się po całej sali weselnej i filmować rozwój wydarzeń nawet na małej sali.

W trakcie montażu, filmy wzbogacane są między innymi o menu, sceny, strony tytułowe i końcowe, życzenia oraz piękny podkład muzyczny.

Format wyświetlanego obrazu to panoramiczny 16:9, a rozdzielczość obrazu to: 576i dostępny na nośnikach DVD, ale już teraz dostępny jest również obraz HD o wysokiej rozdzielczości wynoszącej 1080i dostępny na nośnikach BluRay oraz Pendrive USB, natomiast długość filmu to maksymalnie dwie godziny. Próbki filmów przedstawiam wyłącznie przy osobistym spotkaniu z przyszłą Parą Młodą, z przyczyn technicznych (przez internet możliwe klatkowanie filmu lub całkowity brak możliwości odtworzenia, niska przepustowość).
Kontakt:

Zadzwoń!

697-692-097