Ślub

Dzień Ślubu to wyjątkowy dzień, pełen zadowolenia i uśmiechu oraz pełen stresu i pośpiechu, ja to rozumiem i fotografuję w odpowiednich chwilach nie zakłócając przygotowań. W Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego wykonuję kilkanaście fotografii w najważniejszych momentach Uroczystości. Na Sali weselnej mam nieograniczoną możliwość wykonywania zdjęć, uchwycam takie momenty jak: przywitanie Pary Młodej, toasty, życzenia, pierwszy taniec etc.

Plener

Mini Sesję plenerową organizuję w tym samym dniu Uroczystości Ślubnej, zazwyczaj w okolicy sali weselnej i zajmuje ona od 30 do 45 minut, natomiast pełne sesje plenerowe odbywają się w innym dniu, nad morzem, w lesie, parkach oraz w miejscach publicznych wśród tłumów ludzi, aby nadać fotografii naturalny i oryginalny nastrój. Jestem otwarty na Państwa propozycje i sugestie.

SlideShow

Wszystkie oryginalne fotografie poddaję obróbce komputerowej, aby nadać niepowtarzalnego uroku i elegancji co wyróżnia je spośród wielu innych zdjęć. Fotografie w formacie JPG umieszczam na wysokiej jakości płytach z odpowiednią grafiką oraz opakowaniem dostosownym do charakteru Uroczystości Ślubnej. SlideShow to pokaz fotografii z takimi elementami jak: menu, napisy, efektowne przejścia, wszystko to na klimatycznej ścieżce dźwiękowej.

Kontakt:

Zadzwoń!

697-692-097